آرایش و زیبایی

آرایش پوست گندمی

پوست گندمی انواع مختلفی دارد اما پوست بیشتر خانم‌های ایرانی به رنگ گندمی می باشد.رنگ گندمی خود به دو نوع گندمی گرم است یا گندمی سرد می باشد که باز با توجه به سرد و گرم بودن نوع میکاپ و لوازم آرایشی کاربردی متفاوت می باشد.

گندمی یعنی یک نوع رنگی بین پوست های سفید و سبزه که نه خیلی تیره است نه خیلی روشن و میتوان آن را بهترین رنگ پوست نامید که اتفاقا بیشتر خانم های ایرانی پوست های گندمی دارند. معمولا بیشتر نکته ها و ترفندهای آرایشی برای پوست های سفید و سبزه است و کمتر درباره پوست های گندمی صحبت میشود, اما در این مطلب میخواهیم نکاتی درباره آرایش مخصوص پوست های گندمی به شما معرفی کنیم.

آموزش گریم

بهترین کرم پودر پوست گندمی

خرید کرم پودر ، انتخاب کرم پودر مناسب پوست گندمی، کار دشواری به نظر برسد در انتخاب کرم پودر دقت کنید زیرا کرم پودرهای بسیار روشن یا تیره اصلا مناسب شما نیستند و پوست تان را بد رنگ و خاکستری میکنند, شما باید کرم پودری در آرایش پوست گندمی استفاده کنید که به رنگ پوست تان نزدیک باشد. برای تشخیص بهترین کرم پودر باید آن را روی قسمتی از پوست تان امتحان کنید و نزدیک ترین رنگ به پوست تان را انتخاب کنید.

کانسیلر مناسب پوست های گندمی باید حداقل یک درجه تیره تر از رنگ پوست باشد تا تیرگی زیر چشم, جای جوش و لکه ها را بپوشاند.

رژگونه پوست گندمی

در همه نوع گریم جهت زیبا سازی و زاویه بندی صورت و برجسته کردن گونه به رژگونه مناسب نیاز می باشد و برای زیبا و برجسته تر شدن گونه ها در آرایش پوست گندمی از رژگونه های گلبهی و آلویی رنگ آن هم به مقدار کم و ملایم استفاده کنید, هیچوقت از رژگونه های تیره استفاده نکنید زیرا اصلا با پوست تان همخوانی ندارند.

گریم پوست گندمی

انتخاب رژ

گزینه مناسب برای انتخاب رژ در گریم پوست گندمی آلویی, شرابی و بنفش است که زیبایی صورت تان را دوبرابر میکند. قبل از رژلب زدن با خط لب به لب ها حالت بدهید و سپس رژلب دلخواه تان را بزنید.

آرایش چشم مخصوص پوست گندمی

در آرایشم چشم پوست های گندمی از رنگ های براق و اکلیلی استفاده نکنید, سایه چشم شما باید به رنگ مسی و طلایی باشد زیرا با رنگ پوست شما تناسب دارد. در انتخاب مدل خط چشم هم باید به فرم چشم هایتان دقت کنید و بر اساس آن خط چشم بکشید.

برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه و سبک گریم ها متفاوت میتوانید متن آموزش گریم را مطالعه کنید

5/5 - (3 امتیاز)
مطلب توصیه شده
راز مدلینگ ها و بازیگران برای کاهش سن خود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا